Zacznijmy od tego, że zatrudnienie kogoś do pomocy przy zakupie ubrań może brzmieć trochę nielogicznie. Po co mam przeznaczać dodatkowe środki na coś co mogę zrobić samemu, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze wydam w jakiś inny, lepszy sposób. To oczywiście prawda, spójrz jednak do swojej szafy i szczerze odpowiedz na kilka pytań: Czy nie znajdują się w niej rzeczy, których nie założyłeś od kilku lat? Może są tam ubrania, w których czujesz się źle lub, o których ktoś powiedział, że niekorzystnie w nich wyglądasz? A może po prostu znajdują się tam kompletnie przypadkowe rzeczy, o których nie masz pojęcia jak połączyć je w jeden fajny zestaw?

          Jeśli żaden z tych problemów cię nie dotyczy, to znaczy, że nie potrzebujesz mojej pomocy. Jeśli jednak chociaż jedna z odpowiedzi była twierdząca to zastanów się teraz na spokojnie ile pieniędzy zostało w ten sposób zmarnowanych. Być może kwota przeznaczona na stylistkę nie wyda ci się już tak absurdalna.

        Korzystając z moich usług klient zyskuje pewność, że zakupione rzeczy będą doskonale dobrane do jego stylu, sylwetki, osobowości i da się z nich stworzyć wiele ciekawych zestawów. Twoja szafa zamieni się w funkcjonalne narzędzie dzięki któremu zawsze łatwo, szybko i przyjemnie skompletujesz kreację na każdą okazję. Koniec z zalegającymi latami na jej dnie chybionymi i kosztownymi ubraniowymi pomyłkami.

         Dobre wrażenie to coś czego nie da się niczym innym zastąpić. Wiele z niego zależy po prostu od tego jak wyglądamy. Współpraca z profesjonalistą w dziedzinie ubioru sprawi, że nowy, odświeżony wizerunek pozytywnie zaskoczy wszystkich. Zawsze dbam też o to, by stylistyczna metamorfoza przełoży się też na poprawę samopoczucia mojego klienta. To bowiem jak sami się postrzegamy ma ogromny wpływ na nasze wnętrze.

         Pomoc stylistki i przestrzeganie w późniejszym czasie otrzymanych wskazówek i porad, potraktuj więc jako swoistego rodzaju inwestycje, która w przyszłości z pewnością zaprocentuje na wiele sposobów.

         Moja pomoc to także najzwyczajniejsza w świecie oszczędność czasu. Wystarczy pomyśleć ile różnych możliwości daje nasza stolica. Warszawa jest pełna różnego rodzaju sklepów, centrów handlowych, butików, outletów. Jak w tym gąszczy odnaleźć to czego szukamy? Osobie nieobeznanej może to przypominać drogę przez mękę. Ogrom czasu, który jest potrzebny na przejrzenie wszystkich dostępnych ubrań przekracza chyba fizyczne możliwości kogokolwiek. Oddając się w moje ręce masz pewność, że będziemy odwiedzać tylko te miejsca, w których da się znaleźć ubrania dopasowane do ciebie i na możliwości twojej kieszeni. Skuteczna i fachowa pomoc w wyborze konkretnych ubrań to kolejna oszczędność czasu. Obędzie się chociażby bez chodzenia po sklepach i zwracania wcześniej zakupionych ubrań. Ze mną klient ma zawsze stuprocentową pewność, że to co kupi jest dokładnie tym czego potrzebuje. Zapełniona na nowo szafa zapełniona dopasowanymi do siebie ubraniami pozwoli intuicyjnie i szybko jak nigdy dotąd kompletować potrzebne na daną chwilę zestawy. Jeśli więc zależy ci na czasie, to pomoc osobistej stylistki w kwestii stylu ubierania jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

       Nawet najlepszy tekst nie rozwieje wszystkich wątpliwości i nie odpowie w pełni na pytania: Czy ja aby na pewno potrzebuje pomocy stylistki? Czy mi się to opłaca? Co tak naprawdę mi to da? Chętnie jednak odpowiem wyczerpująca na każde możliwe pytanie z twojej strony na bezpłatnym spotkaniu przy kawie. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego.
 
Małgorzata Mech Stylistka
 


Nazywam się Małgorzata Mech. Od lat pasjonuję się modą i stylizacją.

Copyright © mmstylistka.pl
Projekt: bxmmultimedia.pl

stylistka warszawa, stylista, wizaż, stylista mody, personal shopper, osobista stylistka, ślub, moda, warszawa, kraków, częstochowa, śląsk, metamorfoza, makijaż, kreowanie wizerunku, wizerunek, wygląd, zmiana wygladu, zakupy ze stylistką, zakupy ze stylistą, michalak designed for fashion, analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, prywatny stylista, wizażysta, wizażystka, moda, uroda, fryzury, stylizacje, stylistka, stylista, kolekcje, buty, torebki, moda gwiazd, uroda gwiazd, kosmetyki, perfumy, wizaż, makijaż, forum, solarium, opalanie.