STYLISTA Z WARSZAWY OFERTA:


DARMOWA ROZMOWA WSTĘPNA

PRZEGLĄD SZAFY - 250 zł

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ
1 godzina - 100 zł

CAŁY DZIEŃ ZE STYLISTKĄ  
wstępna rozmowa, przegląd szafy, analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, wspólne zakupy - 500 zł

SPOTKANIE GRUPOWE ZE STYLISTKĄ 
2-3 godziny - 300 zł

STYLIZACJA DZIECIĘCA
pomoc w doborze ubranek dla Twojego malucha – 200 zł  

SPOTKANIE PRZY KAWIE

       Świat ciągle gdzieś pędzi jak szalony. Oczekuje od nas szybkiego reagowania i doskonałości na każdym kroku. Przystań na chwilę i odetchnij głęboko. Daj sobie chwilę na spotkanie przy kawie, bez niepotrzebnej presji czasu. W ten sposób na spokojnie będziemy mogli się poznać. Zgłębienie twojej osobowości, temperamentu, stylu życia, tego co lubisz pozwoli mi na pełne rozeznanie, się w tym czego tak naprawdę oczekujesz od osobistego stylisty. Zrozumienie to proces, bez którego nie da się nikomu skutecznie pomóc. Metamorfozę zacznijmy od ustalenia wspólnego planu. Z nim dużo łatwiej będzie nam zadbać o twój styl.

PRZEGLĄD SZAFY

         Przegląd szafy zaczynam zawsze od szczerej rozmowy z klientem przed lustrem. Określenie typu sylwetki i pasujących do urody kolorów to początek każdej drogi, której celem jest dobór odpowiedniego stroju. Nie mniejsze znaczenie ma w tym wypadku rozwianie mylnych wyobrażeń o sobie. Większość z nas ma tendencje do postrzegania siebie samych w krzywym zwierciadle. Często wyolbrzymiamy wady, a ignorujemy zalety. Jako osobista stylistka staram się spojrzeć na klienta obiektywnym okiem, by wytłumaczyć to co należy podkreślić, a co ukryć.
        Gdy już wiem jakiego typu stroje pasują do mojego klienta mogę zabrać się za przegląd szafy. Wspólnie oglądamy jej zawartość oceniając co zostaje lub nadaje się do przeróbki, a czego należy się pozbyć. Te ostatnią kategorię tworzą zazwyczaj rzeczy zniszczone, źle dobrane rozmiarowo bądź kolorystycznie, lub nie pasujące do sylwetki.
        Decyzję dotyczącą zawartości szafy zawsze podejmuję wspólnie z klientem. Jeśli czuje on, że zniszczony t-shirt musi zostać pomimo tego, że jest o dwa rozmiary za duży to jak najbardziej szanuje taki wybór. Stylistka nie jest po to by narzucać na siłę idealny ubiór, tylko po to by odnaleźć to co dana osoba lubi i w czym dobrze wygląda. To klient ma się dobrze czuć się w tym co na siebie włoży. Osiągnięcie tego stanu to moje główne zadanie.
         Po przeglądzie szafy, okupionym często trudnymi decyzjami, otrzymujemy sporo wolnego miejsca. Tak jak w życiu, coś się kończy coś się zaczyna. Teraz na spokojnie mogę pokazać klientowi jak z ubrań, które zostały można stworzyć nowe zestawy i połączania, o których istnieniu często nie miał nawet pojęcia.
        Przegląd szafy skończony. Mój klient zyskał przestrzeń na nową garderobę. Czas na stworzenie listy brakujących rzeczy. Wymyślamy co i dlaczego jest potrzebne oraz do czego będzie pasować. Tak by stworzyć jak najwięcej ciekawych zestawów na wszelkie możliwe okazje. Posiadając tę wiedzę, z czystym sumieniem i głową pełną pomysłów możemy wybrać się na ubraniowe zakupy.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

          Czas najwyższy wprowadzić świeżość do garderoby. Najlepszym sposobem, żeby to zrobić jest wybranie się na zakupy. Czekają na nas setki sklepów, dziesiątki tysięcy ubrań, miliony możliwości. Jedni czują się tu jak ryba w wodzie, inni na samą myśl o zanurzeniu się w odmęty zakupowego szaleństwa dostają gęsiej skórki. Co ma zatem zrobić ktoś, komu brak rozeznania w tym nieskończonym oceanie ofert. Doskonałym kołem ratunkowym, może okazać się pomoc personal shoppera. Wprawnym okiem kierowanym doświadczeniem pomoże wyłowić to czego tak bardzo potrzebujemy w naszej garderobie omijając szerokim łukiem wszelkie modowe pułapki.
          Moja pomoc podczas zakupów będzie polegać głównie na prowadzonej podczas nich analizie sylwetki klienta. Na podstawie konkretnych strojów wytłumaczę jakie kroje i fasony są dla danej osoby odpowiednie, a których powinna się wystrzegać. Pokaże też jakie kolory i w jakich zestawieniach, wzory oraz dodatki są pożądane dla danego typu urody i postury ciała. Prowadzić będzie do określenia konkretnego stylu ubioru klienta, w którym będzie on zarazem dobrze wyglądał jak i świetnie się czuł. Szczególną uwagę poświęcam też zawsze temu, by poszczególne elementy garderoby współgrały ze sobą, tak by można było z nich stworzyć mnóstwo ciekawych zestawów na najróżniejsze okazje. Na bieżąco pokazuje i tłumaczę klientowi co z czym i w jaki sposób powinien łączyć.
          To oczywiście tylko przykłady. Zawsze podchodzę do każdego klienta całkowicie indywidualnie, starając się znaleźć najlepszą drogą do celu jaką są udane zakupy z osobistą stylistką. Rzeczywistość bowiem często weryfikuje nasze wyobrażenia i tak jak każdy z nas jest inny tak każda z osób, z którą mam przyjemność robić zakupy potrzebuje odmiennego rodzaju pomocy. Nie inaczej sprawa ma się z budżetem. Trasę zakupów dostosowuje zawsze pod kątem kwoty, którą dysponuje mój klient tak byśmy niepotrzebnie nie tracili naszego czasu.
          Ostatnie zdanie zawsze należy do klienta. To jak chcesz wyglądać i co na siebie włożyć zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Zadaniem bowiem osobistej stylistki nie jest zmuszanie do czegokolwiek. Moja praca polega na otwieraniu drzwi do świata mody i pomocy w odnajdowaniu własnego w nim miejsca.

SPOTKANIE GRUPOWE ZE STYLISTKĄ

          Spotkania towarzyskie to świetna okazja na zaproszenie osobistej stylistki. W grupie przecież zawsze raźniej. Zwołaj najbliższych, usiądźcie wygodnie i razem w luźne atmosferze wysłuchajcie kilku porad na temat swojego stroju, sylwetki, doboru dodatków, kolorów, fasonów czy najczęstszych błędów ubraniowych.
          Podczas spotkania odpowiem na każde możliwe pytanie starając się rozwiać wszelkie możliwe wątpliwości związane z doborem idealnego stroju. Chętne osoby zaproszę na środek, by na spokojnie przeanalizować ich styl oraz porozmawiać o ewentualnych modowych rozterkach. Wspólnie z grupą postaramy się doradzić: co i jak powinna na siebie zakładać, w czym jest jej najlepiej oraz jakie błędy popełnia najczęściej. Owocem modowej „burzy mózgów” będzie nie tylko świetna zabawa, ale i bardzo przydatna opinia ludzi, którym tak naprawdę na nas zależy. Komu jak nie własnym najbliższym możemy zawierzyć najbardziej.
 


Nazywam się Małgorzata Mech. Od lat pasjonuję się modą i stylizacją.

Copyright © mmstylistka.pl
Projekt: bxmmultimedia.pl

stylistka warszawa, stylista, wizaż, stylista mody, personal shopper, osobista stylistka, ślub, moda, warszawa, kraków, częstochowa, śląsk, metamorfoza, makijaż, kreowanie wizerunku, wizerunek, wygląd, zmiana wygladu, zakupy ze stylistką, zakupy ze stylistą, michalak designed for fashion, analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, prywatny stylista, wizażysta, wizażystka, moda, uroda, fryzury, stylizacje, stylistka, stylista, kolekcje, buty, torebki, moda gwiazd, uroda gwiazd, kosmetyki, perfumy, wizaż, makijaż, forum, solarium, opalanie.